Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Автомати захисту двигуна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Надійні автомати для електродвигуна: прийнятні ціни та відмінна якість

Підібрати автомати захисту двигуна непросто, адже такий пристрій повинен надійно захищати електричні мотори, запобігати їх пошкодженню через коротке замикання або особливо інтенсивні навантаження. Водночас потрібно враховувати, що інтенсивність пускового струму іноді перевищує номінал у рази, тому механізм повинен бути високонадійним і забезпечувати адекватний захист і основного механізму, і кабелю живлення. Спробуємо розібратися в тонкощах підбору автомата захисту двигуна докладніше.

Автомат захисту двигуна: функції

Для захисту звичайної побутової техніки можна використовувати звичайні трифазні автомати. Вони спрацьовують через певний час після зростання величини струму вище від номінальних значень. Завдяки цьому сила потоку електронів падає після того, як вал двигуна розкручується до необхідної швидкості обертання. Однак побутові захисні пристрої не мають точних налаштувань. А автоматичний вимикач, що забезпечує захист асинхронного двигуна, є складнішим.

Компактний автомат захисту електродвигунів часто встановлюють всередину загального корпусу. Такий пристрій дозволяє:автомати захисту двигуна

 • забезпечити захист від надструму, що виникає всередині двигуна або всередині ланцюга;
 • уникнути обриву фазного провідника чи дисбалансу фаз;
 • забезпечити тимчасову витримку, яка потрібна для охолодження двигуна, якщо він вимушено зупинився після перегріву;
 • відключити установку, якщо припинилося подання напруги на вал;
 • захистити силовий агрегат від тривалого навантаження;
 • захистити електромотор від перегрівання (за наявності додаткових температурних датчиків);
 • контролювати робочі режими та сповіщати у разі аварійного стану.

Але для виконання всіх цих функцій важливо придбати автомати захисту двигуна, які сумісні з іншими компонентами системи, зокрема з механізмами контролю та управління.

У чому відмінності від звичайного автомата?

Автомат для електродвигуна значно відрізняється від звичайного автоматичного вимикача. Серед відмінних рис такого пристрою:

 • аналіз частокових показників;
 • наявність функції температурної компенсації, що дозволяє уникнути впливу температури навколишнього середовища на функції автомата;
 • наявність досить високої граничної здатності, що відключає пристрій (на рівні 25-100 кА);
 • можливість налаштування теплового розчеплювача з урахуванням номіналу двигуна.

Як підібрати автомат захисту?

Якщо йдеться про прямий запуск, коли електродвигун починає працювати за допомогою мотор-автомата, а також контактора, для вибору автомата важливо насамперед визначити його потужність. Дізнатись ці дані можна з технічних характеристик, які зазвичай нанесені безпосередньо на корпус двигуна або розписані в паспортних даних.

Далі, з урахуванням номінальної потужності, необхідно замовити автомат захисту електродвигунів. Найкраще орієнтуватися на характеристики конкретної фірми-виробника, де розписано функціональні особливості моделей. Підберіть оптимальний пристрій за номінальним робочим струмом, а також за діапазоном регулювання автоматів.

Не забудьте встановити потрібний показник струму відключення. Для цього скористайтесь регулятором діапазону. Важливо, щоб він був трохи вищий за номінальний струм двигуна або дорівнював йому.

Де купити автомат для захисту електродвигунів?

Тим, хто шукає якісний автомат захисту електродвигуна варто зайти на сайт інтернет-магазину Електроконик. Тут представлений чудовий вибір пристроїв від перевірених виробників за адекватною вартістю. Наша політика — відсутність захмарних націнок та цікаві цінові пропозиції для постійних клієнтів. Тому якщо вам потрібно замовити автомат захисту електродвигуна, ціна такого пристрою в нашому каталозі вас приємно порадує.

Здійснюємо швидку та недорогу доставку до будь-якої точки України компанією Нова пошта. Жителі Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Львова та інших великих міст можуть отримати свою посилку вже через 1-2 дні після замовлення.

Вгору