Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Термореле, регулятори температури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Термореле: оптимальна температура для безпеки та комфорту

Щоб підтримати необхідний рівень температури всередині різних систем нагріву, необхідно використовувати спеціальний пристрій - регулятор температури або, як його називають, термореле. Це невеликий за розміром елемент, який виконує дуже важливу функцію – допомагає виключити перегрів та уникнути охолодження. Купити термореле необхідно для підтримки температурних показників у чітко визначених рамках.

Що таке термореле: необхідність та характеристики

Контролер температури – це електричний пристрій, що забезпечує автоматичне регулювання температурних показників у холодильному або опалювальному устаткуванні. Такі пристрої найчастіше встановлюють як важливий компонент:купити термореле

 • обігрівальних систем;
 • систем штучного клімату;
 • охолоджувальних та морозильних установок;
 • пристроїв для підтримання оптимального клімату в теплицях тощо.

Основна функція термореле: вмикати або вимикати нагрівальні або охолоджувальні елементи різних приладів, якщо температурні показники опускаються або підійматися вище за вказані в налаштуваннях. Терморегулятор з датчиком температури дозволяє підтримувати стабільну температуру у приміщеннях або рідині, а також у різноманітних приладах.

Робота цього пристрою здійснюється за однаковою схемою:

 • автоматичний регулятор фіксує температурні показники довкілля з допомогою термодатчика;
 • терморегулятор на основі цієї інформації отримує сигнал про необхідність вмикання або вимикання.

Само собою, контролер температури з датчиком необхідно монтувати далеко від охолоджувального або нагрівального обладнання, інакше спотворення неминучі.

Види терморегуляторів

Виробники пропонують купити термореле різного типу, залежно від:

 • сфери застосування (побутова, виробнича);
 • діапазону регулювання температури;
 • можливої потужності навантаження;
 • додаткових опцій (в т.ч. наявності термозахисту або функцій блокування клавіш тощо).

Найпоширеніший тип класифікації терморегуляторів – особливості управління. Різні фірми випускають моделі:

 1. Електромеханічні. Ці вироби є найдоступнішими за вартістю і водночас найпростішими у використанні. Управління здійснюється коліщатком, що обертається, та температурною шкалою. Відмінно підходять для застосування у побуті, у невеликих приміщеннях. Забезпечують незначну економію.
 2. Електронні. Характеризуються підвищеним рівнем інформативності, показують поточне значення температурних показників на дисплеї у вигляді цифр, можуть використовуватись у приміщеннях різного розміру. Можуть бути розраховані на різну силу струму. Нерідко мають багато додаткових функцій.

Більшість електронних термореле мають опцію програмування - для них можна задати певний режим роботи на майбутнє, наприклад, кілька днів уперед.

Де придбати електронні термореле?

Збираючись купити регулятор температури, заходьте на сайт інтернет-магазину Електроконик. Тут представлений широкий вибір терморегуляторів на будь-який смак, у тому числі функціональні одноканальні, дво- та триканальні вироби. У нашому каталозі є тільки високоякісна електротехнічна продукція, що відповідає всім європейським стандартам якості.

Якщо вам потрібне термореле, ціна такої продукції в інтернет-магазині Електроконик вас приємно здивує. Ми підтримуємо адекватну конкурентоспроможну вартість усієї продукції, тому у нас можна замовити термореле справді недорого. А для постійних клієнтів діють приємні знижки та програма лояльності.

Можлива швидка та оперативна доставка по всій Україні поштовою компанією Нова пошта. Жителі великих міст (Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці та ін.) зможуть отримати свою покупку вже буквально наступного дня. У Львові можливе самовивезення.

Вгору