Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як підібрати стабілізатор напруги для квартири
Більшість побутових електроприладів функціонує при напрузі 220-230 В. Для нормальної роботи обладнання виробники допускають невеликі відхилення в межах 10%. Проте напруга у мережі не завжди перебуває у межах допустимих норм. При підключенні великої кількості споживачів вона може падати до 190 або нижче, що відразу помітно по тьмяних лампочках. При низькій напрузі багато електроприладів не працюють взагалі або не виконують своїх функцій у повному обсязі. Щоб тримати напругу у домашній мережі на достатньому рівні, слід купити стабілізатор напруги для дому.
Чому нормалізатор напруги необхідний у кожному домі
При стрибках напруги виходять з ладу двигуни холодильників, пральних машин, телевізори та інша техніка. Іноді на підстанціях навмисно піднімають напругу, щоб підвищити показники до нормальних у віддалених споживачів. Але в таких випадках напруга на трансформаторах, розташованих близько до підстанції, піднімається до 250 і вище. Підвищена напруга шкодить будь-якому електроприладу, може призвести до появи перебоїв у роботі, виходу з ладу і навіть загоряння.
Захистити пристрої від поломок можна шляхом встановлення реле напруги у щитку. Але це не розв'яже проблеми повністю. При стрибках напруги струм буде відключатися. Щоб нормалізувати напругу та не залежати від її постійних стрибків, варто купити стабілізатор напруги для квартири.
Не всі побутові пристрої однаково реагують на перепади напруги. Тому для початку слід визначитися, які електроприлади потребують захисту. Наприклад, не обов'язково купувати стабілізатор напруги для всієї квартири. Достатньо підібрати відповідний нормалізатор для холодильника, компресор якого чутливий до перепадів напруги.
Як вибрати відповідний стабілізатор напруги
Стабілізатор напруги, купити який можна в інтернеті недорого, представлений декількома типами:
- Релейні стабілізатори - це трансформатори, що мають кілька відводів вхідної та вихідної обмотки. Комутуються силовими реле. При нормальній напрузі стабілізатор не впливає на напругу. Але коли показники виходять за встановлені межі, відбувається під’єднання відповідного реле, а стабілізатор знижує чи підвищує напругу.
- Електромеханічний вирівнювач напруги – це тороїдальний трансформатор, при падінні або перевищенні напруги в якому сервопривід викликає переміщення струмознімача, забезпечуючи нормалізацію вихідної напруги.
- Інверторний стабілізатор для нормалізації струму використовує інвертор, що дає змогу отримати високу точність. Пристрої мають хорошу потужність, довговічні, дозволяють уникнути ризику перегорання контактів.
Як замовити стабілізатор напруги за вигідною ціною з доставкою
Інтернет-магазин «ЕЛЕКТРОКОНИК™» пропонує купити побутовий стабілізатор за доступною вартістю. У каталогах представлений великий асортимент товарів від відомих виробників електрообладнання, якість яких перевірена часом. Оформити замовлення можна з доставкою в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю та будь-які інші міста по всій території України.
Підбираючи відповідний стабілізатор, обов'язково слід враховувати його потужність, яка зазвичай знаходиться в межах 3000-6000 А. Якщо ви не можете визначитися з моделлю, звертайтеся за консультацією до наших менеджерів. Фахівці дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати хороший варіант з урахуванням вашого бюджету.