Увага! Даруємо знижку -10%! при онлайн замовленні по промокоду: "KONYK10". Встигніть скористатись пропозицією!
Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 19:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Стабілізатори напруги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Стабілізатор напруги

Стабілізатор напруги — прилад, який призначений для регулювання напруги, захисту обладнання від стрибків напруги, згладжування імпульсних перешкод. Стабілізатор можна встановлювати для стабілізації напруги, як окремо взятого обладнання (стабілізатор для газового котла), так і всього об'єкту в цілому. Це залежить від конкретних вимог та можливостей. Можна комбінувати захист — для захисту всього об'єкту застосовувати потужні стабілізатори з низькою точністю, а окремі пристрої додатково захищати за допомогою високоточних стабілізаторів або за допомогою безперебійників (джерела безперебійного живлення, дбж).

Потужність стабілізатора

Для вибору моделі стабілізатора напруги необхідної потужності, потрібно розрахувати сумарну потужність, споживану навантаженням — потужність стабілізатора повинна бути на 30% більша. Також враховуйте плани з придбання іншої побутової техніки: (у будинку або офісі можуть з'явитись кондиціонери, бойлери, теплі підлоги, комп'ютери, керовані ворота) — якщо передбачається придбання, купіть стабілізатор напруги з запасом по потужності, не забуваючи про додаткових 30% зверху.

Види стабілізаторів

Релейні стабілізатори — це електронні прилади, принцип дії яких побудований на базі ступінчастого регулювання електроенергії з допомогою блоку управління. Всередині корпусу розміщується тороїдальний трансформатор. Комутація здійснюється за допомогою силових електронних реле. Кількість рівнів стабілізації відповідає кількості реле. Їх рекомендується використовувати для малопотужних приладів в мережах, що характеризуються невеликими коливаннями напруги: газові котли, бойлери, інші побутові прилади які чутливі до перепаду напруги. Ми рекомендуємо релейний стабілізатор напруги виробника «ЛВТ» LVT АСН-250

Стабілізатори електронного типу — симісторні та тиристорні. Це сучасні вирівнювачі вхідної напруги для дому та промисловості. Їх принцип дії полягає в перемиканні обмоток автотрансформатора спеціальними силовими ключами - тиристорами або симісторами. Сімісторний стабілізатор (LVT АСН-350 С) має дещо простішу схему від тирісторного та здатен пропускати струм в обох напрямках. Тиристорний стабілізатор дає більш точну стабілізацію та більш стійкий до стрибків напруги. На цьому відмінності завершуються. Решта характеристик ідентичні. Ступінчаста система регулювання досконаліша від релейних і дає більш точний результат на виході. Ці апарати легше реагують на перевантаження. Чим більше ступенів регулювання, тим кращим буде результат стабілізації.

Купити стабілізатор напруги можна у нас в магазині. Для приватного будинку та квартири, рекомендуємо Вам сімісторний стабілізатор напруги LVT АСН-350 С

Вгору