Увага! Остатній день акції! - Чорна п’ятниця | Black Friday -23% !!! Встигніть скористатись пропозицією! (детальніше)
Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 19:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Часове реле та таймери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Реле часу та таймери

Пристрої для управління і контролю роботою електроприладів у домі та на виробництві. Принцип роботи цих приладів заснований на подачі сигналу для комутації електричних ланцюгів в заданий момент часу. Застосовуються не тільки для відсічення часу, але і для контролю споживання електроенергії на заданий період, роботи устаткування на виробництві та в інших побутових процеси: контроль припливно-витяжної вентиляції, подачі води.

Таймери і реле часу відрізняються за принципом роботи.

Реле часу на DIN-рейку та таймер в розеткуРеле часу має в конструкції годинник і може включати або відключати ланцюг в конкретний реальних час. Реле часу поділяються на реле затримки, та програмовані реле. Програмовані реле бувають електромеханічні (добові або тижневі) та електронні (тижневі, місячні та річні-астрономічні).

Таймер не прив'язується до реального часу і спрацьовує з наперед заданим інтервалом. Таймери можуть бути прості механічні та з вбудованим реле: цифрові. Різниця між ними в керуючому механізмі: пружинний або мікроконтроллерний. Таймери, в залежності від діапазону програмованого часу, бувають: добовітижневірічні.

За способом монтажу та підключення, обидва пристрої можуть монтуватися на DIN-рейку або безпосередньо в розетку мережі, та бувають одно і багатоканальними.

Переваги використання реле часу та таймерів

Під час вибору необхідно розуміти які функції буде виконувати пристрій, зважувати доцільність ціна/набір характеристик з урахуванням перспективи та модернізації мережі.

✅ Можливість керувати обігрівом, освітленням, роботою акваріумів, бойлерів і технологічними процесами.

✅ Гнучкість та простота налаштування потрібних часових характеристик.

✅ Довговічність роботи без втручання персоналу.

✅ Компактна конструкція та ергономічний дизайн.

 

Вгору