«Електро Коник™» © - це магазин, що зі «швидкістю світла» розвивається та спеціалізується на електротоварах вже понад 5 років. Наш магазин електротоварів пропонує найширший асортимент високоякісної електротехнічної продукції, де Ви знайдете усе що Вас цікавить, а саме:

-► Кабельно-провідникова продукція та системи прокладки кабелю

-► Електрична тепла підлога та терморегулятори

-► Низьковольтне обладнення та розподільні щити і бокси

-► Розетки та вимикачі

-► Освітлення

-► Інструменти для електромонтажу

 

Наші переваги:

  • Широкий асортимент електротехнічної продукції дозволить Вам купити все необхідне у нас в магазині і заощадити час;
  • Швидка доставка, яка оптимізує Ваші транспортні витрати;
  • Найнижчі ціни;
  • Якісна, сертифікована продукція, що відповідає європейським стандартам якості;
  • Гарантійне та після гарантійне обслуговування;
  • Гнучка програма лояльності (індивідуальні та накопичувальні знижки, купони, промокоди, тощо);

Протягом усього терміну існування, ми турбуємось про якість пропонованої Вам продукції. Всі товари, пропоновані нашим магазином, оригінальні та постачаються зі складів офіційних представників Європейських та Українських компаній в Україні. Більшість товарів виробляється в країнах Євросоюзу, а також на вітчизняних заводах.

Ми найкращий магазин який дає можливість покупцям оцінити широкий асортимент, високу якість та найкращі ціни на електротехнічну продукцію, представлену на просторах інтернету. Основний принцип формування асортименту: «Висока якість, низька ціна, сучасний дизайн та найактуальніші новинки». Завдяки гнучким умовам співпраці ми успішно співпрацюємо з талановитими дизайнерами, майстрами та архітекторами, допомагаючи їм втілити усі «електро ідеї» та задуми.

Наш персонал — це досвідчені фахівці, які мають багаторічний досвід роботи в галузі електротехніки і освітлення. Вони завжди проконсультують Вас з будь яких технічних питань, по використанню і підбору відповідного обладнання, тощо.

Ми дбаємо про наших клієнтів та продаємо виключно якісну продукцію за доступними цінами та робим все можливе, щоб відвідування нашого магазину і професіоналізм наших співробітників залишили у Вас приємне враження про покупку. У своїй діяльності ми керуємося в першу чергу, інтересами наших клієнтів. З покупцями ми прагнемо створити взаємини, в основі яких лежать довіра та партнерство.