Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Сигнальна арматура

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сигнальна арматура: надійний інформатор для диспетчера

сигнальна арматураТехнологічний процес - це певна послідовність дій на підприємстві, що здійснюється за чітким регламентом. І щоб він був ефективним і безпечним, працівники використовують різні прилади. Зокрема, диспетчер орієнтується на сигнали світлотехнічних приладів, розташованих на пульті управління. Їхня друга назва — світлосигнальна або сигнальна арматура.

Навіщо потрібна сигнальна арматура?

Основне призначення, яке має сигнальна арматура, — інформувати диспетчера, що спостерігає за пультом, про різноманітні особливості роботи електричних приладів, різних щитів керування, виробничих ліній тощо. Серед важливих функцій:

 • зображення даних про поточний стан електроланцюга, а також окремих складових апаратури;
 • надання інформації про перебіг виробничого процесу, а також виникнення різнопланових відхилень від норми;
 • екстрене попередження про аварійну ситуацію.

Увімкнення певних лампочок або їхнє згасання допомагає диспетчеру миттєво зорієнтуватися та відреагувати на ситуацію.

Чим є сигнальна арматура і якою вона буває?

Арматура сигнальна світлодіодна візуально виглядає як витягнутий циліндр, який з одного боку закінчується лампою, а з іншого боку – клемами для монтажу. Колір може відрізнятись. Найпоширенішими є лампа сигнальна червона і лампа сигнальна зелена, але за бажання можна купити вироби іншого кольору або моделі з прозорою лінзою.

Сигнальна лампа може бути обладнана різними типами лампочок, наприклад:

 • світлодіодними;
 • неоновими;
 • класичними люмінесцентними.

Сьогодні найбільш практичними вважаються світлодіодні лампи. Вони забезпечують яскраве стійке світло, гарантовано служать протягом тривалого часу, а також характеризуються мінімальним рівнем енергоспоживання та високим рівнем потужності. Лампа сигнальна світлодіодна - це не найдешевший товар, але водночас функціональний і надійний.

Світлосигнальна арматура 220 в також поділяється на види в залежності від конструкції - підведення живлення. Зокрема, струм може подаватися до неї від трансформатора або безпосередньо від електромережі.

Як вибрати колір світлосигнальної арматури?

Залежно від того, де планується встановлення сигнальних ламп, колір сигналів оповіщення може відрізнятися. Перед тим як вибрати оптимальний варіант, краще поцікавитися державними стандартами. Зазвичай використовується така класифікація:

 • червоний - попередження про небезпеку, НС або вихід з ладу;
 • жовті - привернення уваги, може інформувати про зміну функцій ланцюга чи апаратури;
 • зелений - говорить про безпеку, у цьому випадку обладнання працює нормально;
 • синій - вважається спецсигналом, така сигнальна лампа 220 може інформувати про різні стани, не пов'язані з вже перерахованими;
 • білий або сірий - абсолютно нейтральний, який не має чіткого спеціального значення.

Де купити сигнальну арматуру?

Якщо вам потрібна сигнальна арматура, краще віддати перевагу продукції відомих виробників, якість яких відповідає міжнародним нормам та стандартам. Непоганим варіантом може бути продукція сучасного бренду АСКО. Відмінний асортимент таких товарів представлений в інтернет-магазині "Електроконик". Тут кожен може знайти різні варіанти ламп для освітлення та оповіщень, з різним діаметром та комплектацією на будь-який смак та для будь-яких потреб.

Ми дотримуємося здорових принципів ціноутворення, тому вартість усіх позицій на сайті приємно тішить. Організуємо доставку по всій Україні (в т.ч. у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та ін.).

Вгору