Слава Україні! Шановні клієнти, магазин працює з 11:00 до 17:00. Відправка здійснюється за допомогою Нової Пошти.
Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 19:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Світлодіодна стрічка та неон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У нашому інтернет-магазині, Ви маєте можливість купити світлодіодну стрічку та "гнучкий неон" будь якого кольору (нейтральна, біла, зелена, червона, синя, жовта, RGB) та потужності за вигідною ціною та знижкою  -10%  по промокоду  KONYK10 . Швидка доставка у Львові, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, та цілій Україні в найкоротші терміни. Уся продукція сертифікована, та має гарантій термін експлуатації: 30 000 год.

Світлодіодна стрічка. Її види та сфери застосування

Стрічка світлодіодна - сучасний засіб створити неповторну атмосферу в приміщенні, на фасаді будинку, виділити архітектурні елементи, навіть стилізувати автомобіль. Сьогодні виробники пропонують надзвичайно велике різноманіття стрічок за кольором, яскравість, сферою використання. Плануючи додати цей декоративний елемент в свій проект, важливо розуміти, що це таке та як його краще застосувати.

Загальні поняття

Світлодіодною стрічкою називають гнучкий модуль, на який певним чином закріпили SMD світлодіоди. Зі зворотної сторони знаходиться монтажний липкий шар. Це суттєво спрощує її установку. За необхідності стрічку вдасться погнути та розрізати (в спеціальних місцях для розрізу). Такі властивості дозволяють використовувати освітлювальний прилад в місцях з кривими лініями. Частіше всього стрічка продається в бобінах по 3-5 м.
Варто уважно вивчати специфікації від виробника. В них розписані всі особливості ЛЕД стрічки. Одним з найважливіших показників є споживання електроенергії. Його частіше всього вказують в ватах на метр.

Сфера використання та переваги

Діодна стрічка зробила революцію в дизайні інтер'єрів та архітектурному оформленні фасадів. В громадських місцях з її допомогою організовують підсвітку вітрин, барних стійок, столів, ніш та інших елементів. Найчастіше LED стрічку використовують для освітлення:

 • фонтанів та басейнів;
 • ніш, елементів стелі, арок;
 • рекламних вивісок;
 • контурів будівель;
 • меблів;
 • інтер'єрних зон;
 • елементів автомобілів (салон, багажник, дно).

Основні переваги світлодіодної стрічки збігаються з LED-світильниками:

 • невелика потужність;
 • живлення від низької напруги;
 • простота використання;
 • стійкість до фізичних впливів та низьких температур;
 • простота монтажу;
 • довговічність (до 100 000 годин роботи).

Є певні правила, за якими монтуються ці освітлювальні прилади. Найважливіше встановити їх так, щоб людина з боку не бачила самої стрічки. Так створюється враження, ніби світло випромінює сам декоративний предмет. Це стає основою особливої атмосфери.

Коротко про те, як же працює ЛЕД стрічка. На гнучку металеву основу встановлюються невеликі діоди, потужність яких залежить від особливостей вибору. Як правило, їх об'єднують в одну групу із 3-6 діодів, з'єднаних паралельно. В кожну таку групу додається спільний резистор, який регулює напругу до діодів. Відповідно, коли згорає один освітлювальний елемент, із ланцюга випадає всього 3-6 діодів. Якби всі вони були підключені послідовно, гасла б уся стрічка. А так легко найти зону пошкодження та замінити її відповідним шматочком.

Різновиди діодних стрічок

Сьогодні на ринку існує немало різновидів декоративних освітлювальних стрічок. Завдяки цьому виходить реалізувати навіть найсміливіші проекти.

Найперший поділ - за кольором. Буває однокольорова (нейтральна, біла, зелена, червона, синя, жовта) та RGB стрічка. Перший варіант гарантує один і той же колір протягом усього строку служби. Лед стрічка кольорова може змінювати колір освітлення за допомогою спеціального пульту (контролер для лед стрічки). Бувають варіанті, в яких зміна кольору закладена в одну або кілька програм. Їх можна порівняти з новорічними гірляндами, які блимають вогниками на ялинці.

Також існують світлодіодні стрічки у вигляді "неону". Їх ще називають неонові стрічки або "гнучкий неон" які переважко використовуються для рекламних вивісок.

Стрічки можуть розрізнятися за типом використовуваних діодів. Вони мають різний розмір та яскравість свічення, яка вимірюється в люменах. Чим вищий цей показник, тим яскравіше світять діоди. Бувають варіанти, в яких ці різновиди комбінуються для досягнення додаткових декоративних ефектів. А ще на металеву основу можна становити від 30 до 240 діодів на метр. Це також впливає на яскравість, потужність, зовнішній вигляд готового проекту.

За рівнем захищеності від зовнішніх впливів LED стрічка буває:

 • відкритою;
 • стійкою до впливу вологи (IP65);
 • герметичною (не боїться прямого контакту з водою).

За сферою застосування стрічку умовно розділяють на три типи:

 1. Використовується для загального освітлення. Такі стрічки мають настільки сильний світловий потік, що легко створюють штучне освітлення всередині приміщення. В середньому вони споживають близько 11 Вт/м. Для досягнення оптимального рівня освітленості діоди встановлюють мінімум в 2-3 ряди.
 2. Для локального освітлення використовується діодна стрічка трошки меншої потужності (7-11 Вт/м). Вона виділяє окремі зони в середині приміщень, на фасадах і в паркових елементах.
 3. Декоративні варіанти найтьмяніші. Вони лише створюють незначні яскраві акценти. Їхня потужність знаходиться в межах 7 Вт/м. Вони найекономніші у застосуванні, але не можуть ставати частиною повноцінного освітлення.

ЛЕД стрічки - це справжня знахідка для сучасних дизайнерів. З її допомогою будь-який проект стане реальністю. І навіть найтемніші куточки засяють новими барвами й отримають особливе значення в дизайні.

Вгору