Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Сигналізатор газу побутовий

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як підібрати побутовий сигналізатор газу

сигналізатор газу побутовийВитік природного газу дуже небезпечний. Щоб уникнути цього, слід застосовувати спеціальні пристрої захисту – сигналізатори витоку газу. Існує цілий асортимент пристроїв для побутової експлуатації вдома та на дачі. Ми допоможемо вам підібрати відповідний сигналізатор побутового газу в інтернет-магазині Elektrokonyk.

Функції та принцип дії сигналізаторів газу

Сигналізатор витоку побутового газу призначений, щоб визначити наявність в кімнатному повітрі небезпечних газів у концентраціях, які можуть загрожувати здоров'ю людини. На відміну від промислових побутових датчиків газу невеликий перелік визначених речовин, а також практично ніколи не реєструють зміни та не мають функції самодіагностики. Якщо замислитися, то в кімнатній атмосфері може бути тільки природний газ, основою якого є метан, а також продукти горіння, наприклад, одноатомний і двоатомний оксиди вуглецю.

Конструкція побутових датчиків та сигналізаторів витоку газу

Усередині кожного датчика зазвичай є кілька газоаналізаторів різного спектру дії. Контроль над витіканням горючих вуглеводнів ведеться переважно спостереженням за здатністю газової суміші поглинати інфрачервоне випромінювання. Налаштовуючи пристрій на певну хвилю реагування, можна точно визначити тип речовини, на яку спрацьовує газоаналізатор.

Властивості вуглекислого газу виражені слабше, ніж властивості метану, але він також може поглинати теплове випромінювання. Варто звернути увагу, що інфрачервоний детектор газу не є універсальним. Окремий детектор встановлюють для кожного з газів.

Водночас для виявлення чадного газу використовується термохімічна детекція, принцип якої покладено на роботу каталізаторів автомобільних вихлопних систем. При попаданні на каталізатор відбувається окислення чадного газу, що викликає нагрівання поверхні. При нагріванні електричний опір каталізатора знижується, що успішно реєструє найпростіша електронна схема.

Види сигналізаторів газукупити сигналізатор газу побутовий

  • Сигналізатор чадного газу побутовий має простий пристрій. Найдорожчим елементом у конструкції виступає газоаналізатор, що вимагає окремої схеми живлення та індивідуального калібрування. Тому за своїми можливостями побутові прилади можуть відрізнятися.
  • Зазвичай усередині одного корпусу найпростішого пристрою є датчики всіх трьох небезпечних побутових газів і всі вони приєднані до одного сигналізаційного пристрою. Іноді такі датчики не дозволяють визначити, що саме спричинило їхнє спрацювання.
  • Сигналізатор загазованості побутовий з більш дорогого сегмента може мати не тільки прогресивніші методи виявлення, але також забезпечений низкою найважливіших функцій. Наприклад, усі прилади такої категорії допомагають точно дізнатися, концентрацію якого саме газу завищено. Також можлива наявність релейних чи аналогових виходів для підключення до блоку автоматизації котельні. Прилади такого плану здатні автоматично перекрити подачу газу або почати примусове провітрювання.
  • Найдорожчі сигналізатори загазованості – це цілі комплекси, які складаються з окремих датчиків різного типу і загального блоку управління. Усередині корпусу пристрою знаходиться самописець, релейні та аналогові виходи, джерело живлення. Використовуються такі пристрої у промислових приміщеннях великих розмірів, де потрібне встановлення кількох датчиків.

Де замовити побутовий сигналізатор газу з доставкою по Україні.

Купити сигналізатор газу недорого пропонує інтернет-магазин Elektrokonyk. В асортименті представлені пристрої від таких надійних та перевірених виробників, як RGC, MAXI. Серед великого вибору ви обов'язково знайдете потрібний пристрій, який вам підійде за ціною.

Щоб купити побутовий газоаналізатор, просто виберіть відповідний товар і оформіть замовлення. Доставка замовлень здійснюється в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста по Україні.


✔️ Чому варто замовляти саме в нас?

У нас великий асортимент товару, що має багато різних функціональних характеристик. Кабелі різних видів та брендів, кращої якості.

✔️ Як зробити замовлення?

Для того, щоб зробити замовлення, виберіть товар і додайте в корзину. Після цього ви можете оформити замовлення на сайті, або зробити це за телефоном: (063) 193 89 44, (096) 126 19 74.

Вгору