Кількість
|
Вартість
|
||
|
Яке вибрати реле напруги: цілі, види та особливості роботи
Навіть при повноцінному електропостачанні напруга в електромережі далеко не завжди буває стабільною, а у разі екстрених відключень світла вона тим більше схильна до стрибків та перепадів. Адже якість електроенергії, що надходить, — це визначальний фактор для довгої служби різної побутової техніки. Тому зараз якісне реле напруги є справді необхідним приладом. Спробуємо розібратися в особливостях такого пристрою трохи детальніше.
Що таке реле напруги та як воно функціонує?
Отже, реле напруги – це спеціальний прилад, основна функція якого полягає у захисті електроприладів від коливань напруги та неприпустимих стрибків струму. Воно ніяк не впливає на параметри електричного сигналу на відміну від дорожчих стабілізаторів напруги або ДБЖ. Основне призначення реле - контролювати параметри струму електромережі.
Такий пристрій також можна назвати відсікач напруги, адже у разі стрибка струму або підвищення напруги вище заданих параметрів він просто знеструмлює навантаження.
Такий ефект зумовлений особливостями конструкції такого виробу. Основними компонентами приладу є електромагнітне реле та мікроконтролер. Крізь реле надходить електрострум від мережі, а механізм мікроконтролера спрацьовує при серйозних відхиленнях від норми, розмикаючи реле і тим самим знеструмлюючи споживача.
Основна перевага, яка спонукає споживачів купити реле напруги, - це його доступна ціна. Такий пристрій часто коштує в кілька разів дешевше, ніж якісний електронний стабілізатор.
Які бувають реле напруги для будинку чи квартири?
Збираючись купити регулятор напруги, необхідно розібратися в різновидах таких пристроїв. Залежно від способу підключення реле може бути:
- Клемним. Цей пристрій монтується на спеціальну DIN-рейку квартирного електрощитка та забезпечує захист усіх електроприладів у квартирі.
- У розетку. Такий пристрій є малопотужним і підходить для роботи лише з 1-2 електроприладами. Серед основних переваг – доступна вартість, просте та зручне використання, відсутність необхідності монтажу.
Також, перед тим як купити бар'єр напруги – це ще одна назва такого реле – варто ознайомитись із функціональністю різних моделей. Найпростіші пристрої обладнані лише механічними регуляторами, які дають змогу виставити рамки спрацьовування захисту. А більш функціональні пристрої дозволяють також встановити:
- оптимальний максимальний струм;
- межі допустимої напруги, при досягненні яких прилад спрацьовує через деякий час;
- параметри граничної напруги, при досягненні яких пристрій повинен спрацювати миттєво тощо.
Сучасні виробники пропонують користувачам навіть моделі, що підтримують wi-fi. Таке реле регулятор напруги можна контролювати через програму у смартфоні звідки завгодно.
Де купити реле регулятор напруги?
Якщо ви шукаєте надійне, функціональне та якісне реле напруги, купити такий пристрій для захисту побутових приладів можна недорого в інтернет-магазині ЕлектроКоник. Тут представлений відмінний асортимент таких приладів від перевірених виробників, які заслужили на довіру користувачів у різних країнах світу, в т.ч. брендів Schneider Electric, ZUBR, DigiTOP.
Здійснюється доставка по всій Україні. Замовити клемне реле або купити реле напруги можна з відправкою в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші населені пункти.
Бренд | Ціна від |
Schneider Electric | 755.00 грн |
ZUBR | 652.00 грн |
DigiTOP | 724.00 грн |
✔️ Які є категорії відсікачів напруги?
Зйомні для розеток;Стаціонарні для щитків
✔️ Які найпопулярніші реле напруги?
Зараз популярними є наступні моделі: ZUBR D32, DigiTOP VA-16Sens, DigiTOP VP-16AS
✔️ Які бренди реле напруги самі популярні?
Зараз найпопулярнішими є наступні бренди: Schneider Electric, ZUBR, DigiTOP
✔️ Яка модель реле напруги найкраща?
Найкраща модель за версією Електроконик є - DigiTOP VA-16Sens