Слава Україні! Шановні клієнти, магазин працює з 11:00 до 17:00. Відправка здійснюється за допомогою Нової Пошти.
Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 19:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Відсікач напруги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як вибрати реле напруги

Реле напруги (його ще називають відсікач напруги) - це прилад, який відключає напругу вашої домашньої мережі, якщо вона виходить за встановлені межі. Зазвичай це приблизно 160-170 Вольт за нижньою межею і 250-260 Вольт за верхньою межею. Ці межі ви можете регулювати самостійно за допомогою простого кнопкового меню у вашому реле. 

Слід пам'ятати, що відсікач напруги працюють в діапазоні 100 – 420 В. Тому вони не в змозі захистити електричні прилади від імпульсних розрядів блискавки, що можуть досягати кілька тисяч вольт.

Конструктивна схема всіх типів реле напруг складається з 2-х основних частин – силової і електронної. У складі електроніки є мікропроцесор, призначений безпосередньо для контролю напруги. Якщо його значення вийшло за задані межі, мікропроцесор подає сигнал на силову частину реле. А вона оперативно (від частки до декількох секунд) виключає напругу від навантаження. Ця характеристика реле напруги називається його швидкодією.

Після стабілізації напруги в мережі у реле спрацьовує таймер затримки підключення приладів (3 – 600 с). Це додатковий фактор захисту компресорного та іншого устаткування, яке чутливо до частих повторних пусків. Для нього рекомендується встановлювати час затримки 120 – 180 с.

Налаштування реле (пороги спрацьовування, час затримки і т. д.) здійснюється за допомогою трьох кнопок (механічних або сенсорних).

Допускається одночасне підключення до реле одного або декількох пристроїв навантаження. Важливо розуміти, що сумарна їх потужність не може перевищувати ⅔ аналогічного значення для реле.

Які є види реле напруги

Реле напруги в розетку ZUBR SR1 захищає тільки один електроприлад. Керують пристроєм за допомогою звичайних або сенсорних клавіш. Вони ж служать для установки часу затримки включення. Цифровий екран показує поточне значення напруги, оповіщення системи і спрощує навігацію по меню реле. Індикатор зеленого кольору свідчить, що напруга мережі знаходиться в заданих межах і навантаження підключене. Небезпечні зміни напруги зберігаються в незалежній пам'яті реле.

Реле напруги у вигляді електричного подовжувача. Функції для реле напруги з подовжувачем практично повністю відповідають всьому, що стосується накладних моделей. Відмінності стосуються числа одночасно захищених побутових приладів (2, 3 або 6) і параметрів термозахисту реле з подовжувачем.

Реле напруги на DIN-рейку - найбільш поширені типи реле. Бувають як однофазні реле напруги ZUBR D2-40, так і 3F – трифазні реле напруги DigiTOP VP-3F40A. У них корпус з негорючого полікарбонату, є моделі в яких наявний захист від перегріву. Розраховані на різні номінальні струми в діапазоні 16 - 63 А і потужність навантаження. Управляються такі реле трьома клавішами. Цей процес спрощує цифровий екран. Зелений індикатор свідчить про подачу напруги. Критичні напруги зберігаються в пам'яті реле.

Природно всі ці види реле відрізняються по потужності. Перш ніж робити замовлення на нашому сайті, обов'язково з'ясуйте, яка сумарна потужність ваших побутових приладів. Після цього додайте 20-30% запасу потужності до отриманої суми, щоб обране реле працювало коректно. Ви можете скористатися фільтрами по потужності, які є на нашому сайті, щоб не витрачати даремно час, і максимально швидко зупинити свій вибір на потрібному реле напруги.

Перші два види реле напруги вважаються побутовими, а останній може бути як побутовим, так і промисловим.

Характеристика реле напруги

  1. Межі мережевої напруги, що настроюються – верхня 220 - 280, нижня 120 - 210 В.

  2. Напруга живлення реле – не менше 100, але не більше 420 В.
  3. Номінальний струм, споживаний підключеним навантаженням, становить – 5 (трифазне виконання), 16, 25, 32, 40, 50 і 63 А.
  4. Максимальний струм навантаження, що витримує реле протягом не більше 10 хвилин, перевищує номінальний в 1.2 – 1.25 рази і становить відповідно 20, 30, 40, 50, 60 і 80 А.
  5. Номінальна потужність навантаження – 1; 3; 5,5; 7; 8,8; 11; 13,9 кВА, виміряна при відповідних номінальних значеннях струму (див. п.4).
  6. Час відключення живлення навантаження (швидкодія) при зниженні напруги (≥120 В) – не більше 1 або 1.2 с; 0.01 – 0.03 або 0.04 для (≤120 В) в залежності від типу пристрою.
  7. Швидкодія при підвищенні напруги, не більше 0.01 – 0.03; 0.04 або 0.05 с.
  8. Регульований період затримки підключення навантаження 3 - 600 с.
  9. Перетин струмопровідних жил проводів, що підключаються до реле, не може перевищувати 16 мм².
Вгору