Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Перемикачі навантаження I-0-II

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке перемикач навантаження 1 0 2 і навіщо він потрібен?

перемикач навантаження 1 0 2Під час регулярних відключень електроенергії багато людей подбали про покупку додаткових джерел енергії, наприклад генераторів. Але для їхнього підключення та правильного функціонування можуть знадобитися спеціальні перемикачі, які також називають перекидними рубильниками. Вони встановлюються на DIN-рейку, є простими у монтажі та застосуванні. Спробуємо розібратися, чим є перемикач навантаження 1 0 2 і в чому його особливості більш детально.

Принцип дії перемикача навантаження 1 0 2

Такий пристрій призначений для розподілу електричної енергії та керування електричними мережами. Використовуючи перемикач навантаження 1 0 2, можна керувати різними електроприладами, які під’єднані до мережі. Такий пристрій дає можливість керувати потоком електроенергії у різних ланцюгах - за його допомогою можна вибирати джерела живлення або відключати їх.

Перемикачі навантаження I-0-II діють досить просто - при перемиканні з одного положення на інше змінюється місце перемички - потік струму відкривається або припиняється, а сам прилад підключається, відключається або переводиться на іншу функцію. Вже виходячи з назви зрозуміло, що такий пристрій має три різні положення:

  • нижнє - живлення відбувається від першого вводу;
  • середнє - живлення відключається;
  • верхнє – відбувається живлення від другого (резервного) джерела.

Завдяки тому, що перемикання відбувається через відключення (через так звану нульову позицію) забезпечується надійний захист від короткого замикання.

Де можна використовувати перемикачі навантаження I-0-II?

Купити перемикач навантаження I-0-II необхідно при облаштуванні об'єктів першої категорії, які передбачають використання двох типів енергоживлення:

  • основне джерело енергії;
  • резервне джерело енергії.

перемикач навантаження 1 0 2Як резервне джерело можуть виступати різні види енергоживлення, в т.ч. резервне підведення іншого кабелю (наприклад, від іншої підстанції або генератора).

Перемикачі I-0-II є дешевшою альтернативою щитам АВР (розшифрування – автоматичне введення резерву). Такі конструкції є, звичайно, більш ефективними, але для невеликого офісу чи будинку їхня вартість невиправдано висока. Водночас перемикачі навантаження I-0-II купити онлайн можна за прийнятною ціною. Також серед плюсів таких пристроїв і те, що вони відрізняються компактним розміром і простотою встановлення — з монтажем впорається навіть людина з мінімумом навичок.

Де купити перемикачі навантаження I-0-II?

Якщо ви шукаєте, де замовити перемикач навантаження 1 0 2, заходьте на сайт інтернет-магазину ЕлектроКоник. Тут представлений відмінний асортимент таких пристроїв від ТОП-виробників, які заслужили довіру споживачів у різних країнах світу завдяки високій якості та функціональності своєї продукції. На сторінках нашого каталогу представлений широкий вибір моделей перемикачів брендів Tracon Electric, ADELID, Hager, які можуть використовуватися для розв'язання різних задач комутації та протягом тривалого часу забезпечуватимуть надійну, довговічну та ефективну роботу інфраструктури електричного живлення.

Компанія ЕлектроКоник дотримується здорового підходу до ціноутворення та уникає непотрібних націнок. Тому якщо вам потрібен перемикач навантаження 1 0 2, ціна такого приладу в нашому каталозі вас приємно порадує. Та й інші електротовари можна замовити у нас порівняно недорого.

Здійснюється доставка по всій Україні, в т.ч. у Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький, Київ та інші населені пункти.

Вгору