Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Автоматичні вимикачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Який купити автоматичний вимикач: практичні поради

Автоматичні вимикачі є електротехнічними апаратами, призначеними для комутації та захисту електричних ліній від коротких замикань. Вони широко застосовуються в промисловості та побутовій сфері для забезпечення безпеки роботи електроустаткування. Необхідність купити автоматичний вимикач може виникнути у кожної людини у разі заміни такого апарата або обладнання електрощитка з нуля. Спробуємо розібратися в особливостях таких пристроїв докладніше.

Навіщо потрібний автоматичний вимикач: основні функції

Перед тим, як купити автоматичний вимикач, необхідно розібратися у його функціях. Такі пристрої виконують дві основні функції:

  1. Комутацію. Це перемикання електричного ланцюга увімкнення та вимкнення електрообладнання.
  2. Захист силової кабельної лінії. Він здійснюється при коротких замиканнях, коли автоматичний вимикач швидко відключає електричний ланцюг, щоб запобігти пошкодженню електроустаткування та захистити людей.

автоматичні вимикачіЯк вибрати автоматичні вимикачі: практичні поради

Вибираючи перекидний автоматичний вимикач, обов'язково враховуйте:

  1. Номінальну напругу та струм, які будуть використовуватись у системі. Номінальна напруга – це напруга, для якої спроектовано конкретний електричний автомат. Вона зазвичай вказується на корпусі автоматичного вимикача та в описі до нього і має відповідати напрузі у системі, в якій він буде використовуватись. Номінальний струм розраховується як сума струмів всіх пристроїв, підключених до автоматичного вимикача. Цей показник також зазвичай вказується в описі до пристрою та на його корпусі, він повинен бути більшим за суму номінальних струмів усіх під’єднаних пристроїв, щоб забезпечити правильний захист від перевантажень і коротких замикань.
  2. Умови експлуатації. Вибір автоматичного вимикача також залежить від умов експлуатації, таких як температура, вологість, рівень забруднення тощо. Деякі апарати можуть бути призначені для використання в спеціальних умовах, наприклад, для використання на відкритому повітрі або вибухонебезпечних зонах.
  3. Необхідні функції. Залежно від вашої програми можуть бути вибрані автоматичні вимикачі з різними додатковими функціями, такими як тепловий захист, захист від навантаження тощо.
  4. Виробника. Вибирайте автоматичні вимикачі від відомих та надійних брендів, щоб забезпечити високу якість продукту та гарантію безпеки.
  5. Вартість. Ціна автоматичного вимикача може залежати від його параметрів та функцій, тому вибирайте той, який відповідає вашим вимогам та бюджету. Однак враховуйте, що дешеві пристрої можуть виявитися неякісними.

Не варто плутати автомати та пакетники електричні. Останні не володіють функцією захисту електричних ланцюгів, проте дозволяють вмикати та вимикати електроживлення в ланцюгу, а також перемикати живлення з ланцюга на ланцюг. Зараз електричні пакетники використовуються рідко, іноді їх можна зустріти в електрощитах під'їздів багатоквартирних будинків.

Де купити автоматичні вимикачі?

Якщо ви шукаєте, де замовити якісні та надійні автоматичні вимикачі, ласкаво просимо до інтернет-магазину Електроконик. Ми зібрали найкращий асортимент різноманітних автоматів від перевірених брендів, у т.ч. таких виробників як Schneider Electric, Hager, Horoz Electric, АСКО та ін. У нас можна купити перемикачі навантаження 1-0-2, диференціальні автомати, пристрої захисного відключення та інші пристрої, які необхідні для безпечного та функціонального електропостачання.

Компанія Електроконик дотримується здорового підходу до ціноутворення. Тому якщо вам потрібен автоматичний вимикач, купити його можна порівняно недорого. Здійснюємо доставку по всій Україні, у т.ч. у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та ін.


Бренд Ціна від
Schneider Electric 143.91 грн
Hager 119.00 грн
VIDEX 99.00 грн

✔️ Які є серії автоматичних вимикачів?

Resi9, RESIST, Acti9 iC60

✔️ Які найпопулярніші автоматичні вимикачі?

Зараз популярними є наступні моделі: Hager MBN116E 1P 16А 6 кА, Schneider Electric Resi9 1P 16А 6 кА

✔️ Які є бренди автоматичних вимикачів?

Schneider Electric, Hager, VIDEX

✔️ Яка модель є найкраща?

Найкраща модель за версією Електроконик є - АСКО УКPЕМ ВА-2017/С 1P 16A 6 кА C

Вгору