Кількість
|
Вартість
|
||
|
Вбудовувані розподільні щитки: призначення, різновиди
Для забезпечення безпечної та надійної роботи електросистем на виробництвах, у приватних будинках та квартирах застосовують щиток електричний вбудований, купити який можна в інтернеті з доставкою в будь-яке місто України. Подібні прилади повинні відповідати всім вимогам безпеки, відрізнятися надійністю та стійкістю до механічних пошкоджень. Саме тому замовляти електрощити слід лише у перевірених магазинах, що пропонують варіанти від відомих виробників за вигідною ціною.
Для чого потрібні розподільні щитки
Купити електричний щит недорого слід для встановлення в будь-яких типах побутових та адміністративних приміщень і на виробництвах: квартири, приватні будинки, склади, гаражі, виробничі будівлі.
Якщо зовсім недавно багато хто використовував розподільні коробки, то в останні роки вбудований розподільний щит набуває все більшої популярності. Високий попит пов'язаний зі зручністю та безпекою, яких можна досягти при установці щита.
Якщо встановити щиток вбудований електричний, то при заміні розетки можна відімкнути живлення тільки на певній ділянці електроланцюга, не від’єднуючи струм у всій квартирі. Також при експлуатації потужного електричного обладнання не доведеться використовувати для нього власний захист. Усі ці питання можна вирішити, встановивши щит.
Монтаж щита дозволить значно знизити ризик виходу з експлуатації електроприладів при перепадах напруги. Щиток забезпечує рівномірний розподіл енергії усіма каналами, запобігаючи перевантаженню кожного з них.
Щити потрібні як на великих виробництвах, в умовах яких застосовується велика кількість потужного обладнання, так і в побутових умовах, з урахуванням того, що в сучасних квартирах використовують багато електроприладів. Розподільний щит вбудований не тільки захистить електроприлади, але і запобігає ураженню людини струмом при стрибках напруги.
Особливості вбудовуваних розподільних щитків
Виділяють кілька типів розподільних щитів за місцем монтажу:
- накладні (зовнішні);
- вбудовані;
- підлогові.
Для виготовлення корпусу щитків можна використовувати метал або пластик. Металеві щитки, стійкі до механічних пошкоджень, оптимально підходять для гаражів та виробничих приміщень. Щитки із пластику компактних розмірів спеціально призначені для квартир та приватних будинків.
Найбільшим попитом користуються щитки розподільні вбудовані завдяки своєму естетичному дизайну та зручній конструкції. Монтаж його здійснюється на рівні стіни, тому пов'язаний із деякими складнощами.
На лицьовій панелі щитка є відбортування, що закриває технологічні стики. Електрики рекомендують віддавати перевагу вбудовуваним щиткам в тих ситуаціях, коли кількість ліній, що відходять, менша, ніж число модулів щитка. Інакше дроти буде складно провести через бічні стінки.
Розподільні щитки з доставкою по Україні
Купити щит розподільний вбудований за доступною ціною пропонує інтернет-магазин «ЕЛЕКТРОКОНИК™». Замовити товар можна з доставкою у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю та будь-які інші міста. Доставка замовлень здійснюється Новою поштою.
У асортименті представлений великий список розподільних щитків від відомих виробників, у якості та надійності яких не доводиться сумніватися. Якщо у вас залишилися питання щодо вибору розподільного щитка, звертайтесь за консультацією до наших менеджерів.
Для чого потрібні вбудовані розподільні щити та бокси?
Вбудовані розподільні щити та бокси потрібні для компактного та безпечного розміщення електричних автоматів, реле та інших елементів мережі в стіні.
На що звернути увагу при виборі вбудованих розподільних щитів та боксів?
При виборі вбудованих розподільних щитів та боксів слід звернути увагу на кількість модулів, матеріал корпусу, ступінь захисту IP та відповідність стандартам безпеки.
Які бренди вбудованих розподільних щитів та боксів популярні?
Популярними брендами вбудованих розподільних щитів та боксів є Schneider Electric, Hager, Horoz Electric, Mutlusan і NOVA, які пропонують надійні та якісні рішення для електромонтажу.
Які ціни на вбудовані розподільні щити та бокси?
Ціни на вбудовані розподільні щити та бокси варіюються від 192 грн до 4 991 грн залежно від розміру, матеріалу та бренду.
Які переваги вбудованих розподільних щитів та боксів?
Основними перевагами вбудованих розподільних щитів та боксів є естетичний вигляд, економія простору, зручний монтаж та надійний захист електромережі.
Чому варто купувати щиток електричний вбудований на Електроконик?
В інтернет-магазині Електроконик варто купувати вбудовані щитки завдяки широкому асортименту, доступним цінам, офіційній гарантії та швидкій доставці.
ТОП-5 вбудованих розподільних щитів та боксів
Вбудовані розподільні щити та бокси | Ціна |
Розподільний щит вбудований Schneider Electric на 36 модулів EZ9EUB313 | 1 176.88 грн |
Металевий щит ШМР-В-36 (Білий) | 666.00 грн |
Металевий щит ШМР 3Ф-В-36 (Білий) | 1 050.00 грн |
Розподільний щит вбудований Schneider Electric на 18 модулів EZ9EUB119 | 794.30 грн |
Розподільний щит вбудований Schneider Electric на 24 модулі EZ9EUB213 | 880.31 грн |