Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Електрична тепла підлога

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога – надійна кабельна система обігріву, на основі якої можна будувати системи комфортного обігріву підлоги або системи повного опалення приміщень.
Від традиційних способів опалення, де тепло передається конвекційними потоками, тепла підлога відрізняється рядом переваг: нагрівальна частина системи захована в конструкцію підлоги, що дозволяє збільшити корисну площу приміщення і при цьому покриття підлоги може бути будь-яким (винятком є паркет), вона не сушить повітря і її можна використовувати в приміщеннях будь-якої вологості.

Які електричні нагрівальні підлоги існують в наш час ?

Сьогодні, для того щоб приміщення було теплим і комфортним, багато хто встановлює електричну теплу підлогу. ЇЇ можна встановлювати під плитку, ламінат, в стяжку та плитковий клей.

Електричні теплі підлоги бувають наступних типів:

⚡ Нагрівальний кабель

⚡ Нагрівальний мат

⚡ Інфрачервона плівка

Нагрівальний кабель

Ці підлоги бувають двожильним* і одножильними. Випускаються у вигляді гріючого кабелю, спеціальних секцій і матів. Гріючий кабель потрібно укладати прямо в стяжку, в той час як нагрівальний мат можна встановлюються безпосередньо під плитку. До переваг цієї системи можна віднести невисоку ціну і більш інтенсивний обігрів. Добре підходить для обігріву холодних приміщень. За рахунок конструктивних особливостей та кроку укладання, нагрівальним кабелем під плитку можна покрити будь-яке приміщення без особливих зусиль.

До недоліків цієї теплої підлоги відноситься її високе електроспоживання. Також слід знати, що укладати нагріваючий кабель потрібно обов’язково в стяжку, а це вимагає додаткових витрат на матеріал і додатковий час. Чим глибше буде покладений гріючий кабель, тим більше часу займе обігрів приміщення.

Нагрівальний мат під плитку

Електрична тепла підлога у вигляді нагрівального мату складається зі скловолокна, на яке покладений гріючий кабель. Нагрівальний мат під плитку переважно використовується в місцях, де не можна зробити стяжку. Монтаж нагрівального мату набагато простіший і швидший, в порівнянні зі звичайним нагріваючим кабелем. Ще одним плюсом є швидке нагрівання поверхні, за рахунок близької відстані від неї.

Найбільшим недоліком – це є ​​вища ціна ніж у теплої підлоги у вигляді гріючого кабелю.

Інфрачервона плівка

Електрична тепла підлога у вигляді інфрачервоної плівки складається з тонкої плівки або карбонових стрижнів. Процес нагрівання відбувається за рахунок інфрачервоного випромінювання, яке схоже з сонячним теплом. Монтується інфрачервона плівка під ламінат і лінолеум, це дозволяє проводити монтаж на останніх етапах будівництва. Вартість такої теплої підлоги істотно нижче нагрівального кабелю, монтаж дуже простий і швидкий. За допомогою цієї інфрачервоної плівки можна зробити теплу підлогу під лінолеум.

Як вибрати теплу підлогу

Перед придбанням електричної теплої підлоги, необхідно визначити яку функцію обігріву вона буде виконувати: основну або додаткову. Метод укладання також потрібно враховувати. Не можна забувати і про кліматичні умови регіону проживання. Чим холодніше регіон, тим більшої потужності повинна бути електрична тепла підлога. При виконанні всіх технічних умов, монтаж теплої підлоги буде якісним і довговічним.

Основними технічними характеристиками теплої підлоги

  • Номінальна теплова потужність (Вт / м².)
  • Тип кабелю, який використовується для нагріву (з однією або двома жилами)*.
  • Загальна площа нагріву (0.5 - 15 м².)

* Ми пропонуємо Вам виключно якісні двожильні нагрівальні системи від відомих європейських виробників (IN-THERMFENIX - Чехія) у вигляді нагрівального кабелю або нагрівального мату.

Плюси та мінуси встановлення електричної теплої підлоги

Електрична система нагрівання підлогового покриття має як позитивні, так і негативні сторони. До плюсів такої обігрівальної системи можна віднести:

🟢 Використання з будь-яким покриттям підлоги (винятком є паркет).

🟢 Широка область застосування. Електрична підлога однаково добре підійде як для будинку, так і для офісу.

🟢 Можливість встановлення часу включення та виключення нагрівальних елементів, а також самостійного регулювати температурний режим за допомогою терморегулятора.

🟢 Використання в якості основної або додаткової системи опалення.

🟢 Тривалий термін експлуатації.

🟢 Простота установки та обслуговування.

🟢 Рівномірний нагрів приміщення.

До недоліків даної обігрівальної системи можна віднести:

🔴 При монтажі в старих приміщеннях, необхідно прокласти нову проводку для електричного підігріву підлоги.

🔴 З використанням електричної теплої підлоги зростають витрати електричної енергії – приблизно: 110-150 Вт на 1 м² . Але це не зовсім так. Дана система обігріву може економити до 40% енергії, порівняно з іншими системами обігріву.

Незважаючи на наявність вагомих недоліків, при правильному монтажі та експлуатації електрична тепла підлога створить у вашому будинку затишну та комфортну атмосферу.

Вгору