Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Дизельні генератори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чому варто вибрати дизельний генератор: переваги та технічні особливості

дизельний генераторОсновне призначення генератора - перетворювати енергію від згоряння палива на електричну. Останнім часом популярність таких пристроїв зросла в рази, адже в умовах постійних відключень світла вони дають змогу підтримувати функціональність електроприладів, забезпечують комфортний побут та можливість роботи. Але при виборі генератора у користувачів часто виникають питання. Спробуємо розібратися, чим є дизельний генератор, і розглянемо його особливості детальніше.

Основні переваги дизельного генератора

Основна особливість такого пристрою полягає в тому, що він переробляє дизельне пальне. Кожен дизельний генератор містить двигун внутрішнього згоряння, робота якого супроводжується одержанням механічної енергії. Саме вона переробляється пристроєм на електричну енергію.

Дизельні генератори особливо популярні серед споживачів завдяки:

 • високій економності - пристрої досить економно витрачають паливо;
 • можливості довготривалої роботи - вони можуть функціонувати без перерв протягом тривалого часу, стаючи основним джерелом електричної енергії, але ніщо не заважає використовувати їх як резервне джерело енергії;
 • високим параметрам потужності - пристрої такого типу можуть видавати потужність на рівні десятків мегават;
 • тривалому терміну експлуатації - на відміну від аналогів (наприклад, бензинових генераторів), генератор дизельний може служити в чотири-шість разів довше (завдяки більш високому моторесурсу двигуна);
 • високому рівню ККД.

Другорядні переваги дизельного генератора

Багато хто радить купити генератор дизельний і через його другорядні особливості, до яких належить:

 • можливість роботи в безперервному режимі протягом доби, при цьому пристрій потребує лише мінімального обслуговування (звичайно, потрібно заправляти генератор);
 • відмінна пожежна безпека - дизель не може займатися так як бензин і не має у своєму складі летких фракцій, що робить його безпечнішим;
 • простота технічного обслуговування.

Можливі недоліки дизельного генератора

Перед тим як купити дизельний генератор необхідно обов'язково ознайомитися і з можливими недоліками такого пристрою. До них можна віднести:

 • досить високу початкову ціну, яка, проте, досить швидко окупається;
 • неможливість застосування в холостому режимі - так пристрій дуже швидко зношується;
 • підвищений рівень шуму, який змушує користувачів використовувати спеціальні шумопоглинаючі кожухи.

Де купити дизельний генератор?

Якщо вам потрібен надійний дизельний генератор, можна купити його в інтернет-магазині ЕлектроКоник. На сторінках цього магазину представлений чудовий асортимент високоякісних генераторів турецького бренду Gucbir, який завоював довіру користувачів у багатьох країнах завдяки чудовій якості та адекватній вартості своєї продукції. Кожен може замовити модель такого рівня потужності, який буде оптимальний для його потреб.

Компанія ЕлектроКоник дотримується здорового підходу до ціноутворення та уникає непотрібних націнок. Тому у нас можна купити дизельний генератор для дому порівняно недорого, і такий пристрій обов'язково порадує вас тривалою безпроблемною роботою.

Здійснюється доставка по всій Україні. Дизель-генератор можна купити з відправкою в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші населені пункти.

Вгору