Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Терморегулятори для теплої підлоги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Терморегулятор: важливий компонент для роботи теплої підлоги

Тепла підлога — зручний винахід людства, який робить наше життя комфортнішим. Але для його правильної роботи необхідне термореле. Цей пристрій невеликого розміру гарантує підтримку стабільної температури – її можна виставити самостійно, спираючись на власні переваги. Терморегулятори для теплої підлоги необхідно вибирати правильно, враховуючи наявні різновиди, особливості монтажу, а також датчики та інші характеристики.

Функції терморегулятора

Загалом, всі функції терморегулятора в системі «тепла підлога» можна звести до однієї фрази – підтримання стабільної температури, необхідної користувачеві. Але якщо розписати його роботу докладніше, виходить, що регулятор теплої підлоги:Терморегулятор

  • вмикає або вимикає нагрівальні елементи, якщо температура підлоги змінюється (водночас температурні показники в приміщенні можуть як враховуватися, так і не враховуватися);
  • вмикає режим економії енергії для мінімального нагріву у нічний час або у період відсутності мешканців;
  • гарантовано вмикає або вимикає систему у певний час.

Які бувають терморегулятори?

Залежно від типу виконання терморегулятори для теплої підлоги можуть бути механічними або електронними. А останні, своєю чергою, можуть бути простими або складнішими — програмованими. Спробуємо розібратися докладніше:

  • механічні пристрої є найбільш простими за функціоналом, для регулювання використовується колесо, що обертається, екран з даними про поточну температуру підлоги відсутній;
  • електронні (також відомі як цифрові) керуються кнопками чи навіть сенсорним екраном, можливе визначення температури;
  • програмовані - дозволяють встановити графік включення та відключення обігрівальних елементів залежно від власних побажань (ритму життя, потреб тощо);
  • Wi-fi моделі (компоненти системи «розумний дім») можуть управлятися зі смартфона на будь-якій відстані.

Що враховувати під час вибору терморегулятора?

Збираючись купити терморегулятор для теплої підлоги, необхідно розібратись у різних технічних характеристиках такого пристрою. При виборі необхідно враховувати:

  1. Потужність навантаження. Важливо, щоб потужність обраної моделі відповідала потужності системи «тепла підлога». У разі досить великої площі, краще зробити підключення з використанням магнітного пускача. Більшість термореле для теплої підлоги має максимальну потужність на рівні 3600 Вт. Проте існують моделі, розраховані на більш високу потужність, їх монтують на DIN-рейку.
  2. Особливості монтажу. Термостат для теплої підлоги може монтуватися в стіну або на неї (безпосередньо на поверхню стіни або в короб).
  3. Комфорт керування. Найзручнішими та найсучаснішими вважаються моделі з сенсорним екраном. Також багатьом людям подобаються реле на дистанційному управлінні.

В цілому, для невеликого приміщення, наприклад, для ванної або санвузла відмінно підходить звичайний механічний або електронний термодатчик для теплої підлоги. У разі досить великої площі приміщення, краще віддати перевагу програмованій моделі, яка аналізуватиме і температуру покриття (поверхні підлоги), і температуру довкілля (повітря).

Де придбати термодатчик для теплої підлоги?

Якщо вам потрібний датчик теплої підлоги, заходьте на сайт інтернет-магазину Електроконик. Тут зібрано відмінний асортимент виробів від перевірених світових виробників із різними технічними характеристиками за доступною адекватною вартістю.

Ми підтримуємо розумну цінову політику та працюємо на перспективу. Тому, якщо ви збираєтеся купити терморегулятори для теплої підлоги, ціна такого пристрою в нашому каталозі вас приємно порадує. Для постійних клієнтів діють знижки відповідно до Програми лояльності.

Здійснюємо швидку та порівняно недорогу доставку ваших покупок до будь-якої точки України Новою Поштою. Жителі великих міст (Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Києва та ін.) можуть отримати свою посилку вже за 1-2 дні. У Львові можна замовити із можливістю самовивезення.

Вгору