Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Саморегулюючий нагрівальний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Саморегулюючий нагрівальний кабель: особливості конструкції та переваги

саморегулюючий нагрівальний кабельВиділяють кілька типів нагрівальних кабелів, кожен з яких має свої особливості конструкції та сферу експлуатації. Великим попитом користується нагрівальний кабель, що саморегулюється, який можна замовити в інтернет-магазині Elektrokonyk за найвигіднішими цінами в Україні.

Структура нагрівального кабелю

Саморегулюючий кабель є електричним нагрівачем, який має змінний опір і листову структуру. Для поділу провідників струму всередині використовується полімерний напівпровідник, так звана матриця, яка регулює нагрівання для кожної точки трубопроводу окремо.

Назва “саморегулюючий кабель”, походить від принципів його роботи. Кількість тепла, що виділяється кабелем, залежить від стану навколишнього середовища: чим погода холодніша, тим сильніше гріється кабель. Сутність цього явища полягає у зміні опору матриці в залежності від її температури та, як наслідок, зміні кількості теплової енергії, що виділяється.

Такі кабелі використовуються для запобігання промерзанню водопровідних та каналізаційних труб, укладених у неопалюваних приміщеннях, усередині ґрунту в місцях неглибокого залягання, для підігріву покрівельних настилів та водостоків. Можливе встановлення таких кабелів і при облаштуванні теплих підлог завдяки простоті монтажу, надійності та економії в порівнянні з іншими нагрівальними кабелями.

Переваги саморегулюючого нагрівального кабелю

Нагрівальний кабель для труб, що саморегулюється, підбирається відповідно до погодних умов, за яких планується його застосування. А конструкція дозволяє розрізати його на необхідні відрізки, водночас він не втрачає своїх властивостей. Примітно, що нагрівальні кабелі, що саморегулюються, мають досить високий термін служби - близько 40 років.

Оскільки це досить новий винахід людства, він зміг врахувати всі недоробки та недоліки минулих нагрівальних систем і відрізняється великою кількістю переваг, які ми перерахуємо нижче:саморегульований кабель

  • Економність. Оскільки саморегулюючий нагрівальний кабель, має у своєму складі нагрівальну матрицю, яка відповідає за управління тепловіддачею і підтримує необхідну температуру, можна домогтися істотної економії енергії. Потужність, що споживає кабель досить скромна – 10-20 Вт.
  • Надійність роботи системи. Конструкція нагрівальних кабелів продумана таким чином, що вони ніколи і за жодних обставин не перегорять і не перегріються.
  • Стійкість до зовнішніх факторів. Завдяки наявності фторполімерної плівки, кабель може використовуватися в умовах негативного впливу корозії та хімікатів. Зовнішня температура, за якої кабель може безперебійно працювати, дорівнює -30 °C.
  • Автономність функціонування. Після монтажу магістраль не потребує постійного нагляду. Достатньо увімкнути її в розетку з напругою 220V, далі вона працюватиме самостійно.

Де купити саморегулюючий кабель в Україні

Якщо вам необхідний саморегулюючий кабель нагрівальний, інтернет-магазин Elektrokonyk пропонує великий вибір кабелів за вигідними цінами. У каталогах ви знайдете товари від таких популярних брендів, як IN-THERM, RYXON. Якщо вам потрібна консультація фахівця для вибору відповідного кабелю, звертайтесь до наших менеджерів за телефоном або електронною поштою.

Купити кабель, що самонагрівається, можна з доставкою в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький, Львів і будь-які інші населені пункти, розташовані на території України. Оперативна доставка здійснюється відповідною транспортною компанією.

Бренд Ціна від
RYXON 265.00 грн
IN-THERM 200.00 грн

✔️ Чому варто замовляти саме в нас?

У нас великий асортимент товару, що має багато різних функціональних характеристик. Кабелі різних видів та брендів, кращої якості.

✔️ Які переваги саморегулюючого нагрівального кабелю?

Переваги саморегулюючого нагрівального кабелю в економічністі, надійність роботи системи, стійкість до зовнішніх факторів, автономність функціонування.

✔️ Як зробити замовлення?

Для того, щоб зробити замовлення, виберіть товар і додайте в корзину. Після цього ви можете оформити замовлення на сайті, або зробити це за телефоном: (063) 193 89 44, (096) 126 19 74.

Вгору