Шановні клієнти!, раді Вам повідомити, що у нашому магазині працює декілька видів програми лояльності, серед яких Ви знайдете саме ту, яка Вам підходить найкраще.

1. Індивідуальні знижки.

Якщо Ви "майстер" або дизайнер, чи просто покупець який часто робить покупки то ми для Вас передбачили індивідуальні знижки аж до -25%!!!

Умови співпраці досить прості: Ви стаєте нашим постійним покупцем, ми надаємо Вам індивідуальну знижку постійного клієнта.

Обумовлену знижку Вам буде проставлено у Вашому профілі в інтернет магазині після індивідуальної зустрічі у нас в магазині за адресою м. Львів, вул. Щирецька 36 (ТВК Південний, ТЦ Олімпік № 84)

2. Система гарантованої накопичувальної знижки.

Тут все просто: Ви робите покупки як авторизований користувач, як тільки загальна сума Ваших покупок перевищує одну з відповідних сум, Вам автоматично нараховується відповідна знижка.

Загальна сума покупок

Гарантована знижки

2000 грн.

- 2 %

5000 грн.

- 5 %

10000 грн.

- 7 %

30000 грн.

- 10 %

3. Промокоди та купони на знижку.

У нас в магазині, за адресою м. Львів, вул. Щирецька 36 (ТВК Південний, ТЦ Олімпік № 84) ми час від часу будемо безкоштовно роздавати усім бажаючим промокоди та купони на знижку. Знижка буде різною: -2%, -3%, -5%. Промокод можна буде активувати в будь який момент під час покупки товару через інтернет-магазин. Кількість промокодів буде обмеженою.

Увага! Даруємо знижку -10%! при онлайн замовленні по промокоду: «KONYK10». Встигніть скористатись пропозицією!


Більше купуєш - більше отримуєш!
Завжди Ваш, ELEKTROKONYK!