Кількість
|
Вартість
|
||
|
Перетворювач напруги: незамінний для далеких поїздок
Для роботи однофазного електричного обладнання, яке сертифіковане в нашій країні, на його вхід має подаватися стабільна напруга 220 В та з частотою 50 Гц. Можливі лише деякі відхилення. Якщо виникає потреба в автономній роботі техніки, у тому числі за тимчасової відсутності електрики, використовуються резервні джерела напруги, наприклад, акумуляторні батареї. Однак з їх клем постачається постійний струм з низькою напругою, а для перетворення його на змінний потрібен перетворювач напруги.
Навіщо потрібний перетворювач напруги?
Якісний перетворювач постійного струму в змінний необхідний:
- для тривалих поїздок на машині, він забезпечує повноцінну зарядку електроприладів від звичайного акумулятора (холодильника, різних інструментів, насоса тощо);
- використання альтернативних джерел енергії, наприклад, сонячних панелей;
- для комфортної роботи за містом (на дачі тощо.), де немає лінії електропередач;
- для стабілізації електропостачання будинку (як альтернативний допоміжний апарат).
Які бувають перетворювачі напруги?
В цілому, інверторні стабілізатори напруги можна розділити на 2 основних типи залежно від форми вихідного сигналу:
- З модифікованим синусом. Популярні через невисоку вартість. Рекомендовано для живлення лише нагрівальних пристроїв або класичних ламп розжарювання, інша техніка від них працює гірше. Якщо використовувати такі перетворювачі для живлення електричного двигуна, дроселя тощо, можливе істотне зниження потужності (аж до 30%), відповідно, підбирати пристрій потрібно зі значним запасом за рівнем потужності.
- З чистим синусом (також відомі як синусоїдальні перетворювачі). Ефективно забезпечують електропостачання різного навантаження, єдиний недолік – більш висока ціна.
Таким чином, перед тим як купити перетворювач струму необхідно визначитися з типом синусоїдальності вихідного сигналу. Якщо коротко, правильна синусоїда підходить для живлення будь-яких пристроїв, а модифікована лише тих, які мають блок живлення імпульсного типу (для котлів або насосів не підходить).
Який вибрати перетворювач: потужність системи
Інвертор напруги має кілька характеристик щодо потужності:
- Постійна. Це той рівень навантаження, яке пристрій може витримувати протягом тривалого часу. Постійна потужність визначається власником залежно з його потреб у напрузі (до 1000 Вт чи понад 1000 Вт). При цьому важливо залишити невеликий запас (близько 20%), щоб уникнути експлуатації інвертора на максимумі потужності. Також важливо не забувати і про ємність АКБ — вона має свою межу.
- Пікова. Це той показник навантаження, яке може виникнути буквально на частки секунди (зазвичай залишається в межах 150 - 10 000 Вт). Пікова потужність електроенергії може спостерігатися при приєднанні до перетворювача напруги холодильника, який має високу потужність пускового струму.
Якщо потрібно купити перетворювач напруги для сполучення з акумуляторною батареєю, яка працює від автомобільного генератора, важливо пам'ятати, що навантаження по струму буде не більшим, ніж значення, що забезпечує пристрій автомобіля.
Де купити перетворювач напруги?
Якщо вас цікавлять інвертори напруги, можна придбати такі пристрої в інтернет-магазині Електроконик. У каталозі представлений відмінний вибір інверторів від перевірених брендів — їх можна замовити за адекватною конкурентоспроможною ціною.
Компанія Електроконик пропонує швидку, комфортну та порівняно недорогу доставку по всій території України (надсилаємо в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю та ін.). Жителі Львова можуть забрати своє замовлення самі – є можливість самовивезення.