Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Інфрачервона плівка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інфрачервона плівка для теплої підлоги

Створена із застосуванням сучасних технологій інфрачервона плівка, купити яку можна за вигідною ціною, дозволяє значно здешевити та спростити процес монтажу опалювального обладнання. Нагрівальні елементи перетворюють електроенергію на теплову, здійснюючи нагрівання підлогових покриттів.

Переваги та недоліки інфрачервоної плівки

інфрачервона плівкаПротягом останніх десятиліть здійснюється пошук альтернативних способів електричного обігріву приміщень за більш вигідною вартістю. Інфрачервона підлога – одна з найсучасніших систем опалення. При використанні технології інфрачервоного обігріву кожен предмет у приміщенні перетворюється на теплоакумулятор, накопичує теплову енергію, що передається джерелом ІЧ-хвиль, і віддає її повітря. Основна економія здійснюється шляхом прогріву підлоги на відміну від традиційної системи опалення, за якої гаряче повітря збирається біля стелі.

Плівка для теплої підлоги має попит завдяки своїм численним перевагам:

  1. Повітря не пересушується, тому у приміщенні зберігається здоровий мікроклімат.
  2. Нагрівальна плівка застосовується як автономне опалення або локально.
  3. Такий вид опалення вважається найбільш універсальним, поєднуючись з будь-якими покриттями для підлоги.
  4. Плівка нагрівається моментально після під’єднання до електромережі.
  5. Для підтримання певної температури до системи можна під'єднати терморегулятор.
  6. Плівка характеризується надійністю та довговічністю, не піддається перепадам напруги в мережі.
  7. Виконати монтаж інфрачервоної плівки можна без допомоги фахівців за наявності відповідних інструментів.

До недоліків технології можна віднести електростатичність, через яку на поверхнях накопичується пил. Також до списку мінусів слід включити високі витрати, пов'язані з придбанням плівки.

Особливості інфрачервоних плівокінфрачервона підлога

Інфрачервона плівка, яку можна придбати для опалення будь-яких приміщень, представлена ​​декількома видами від різних виробників. Плівки мають приблизно однакову структуру, але відрізняються за максимальною температурою нагрівання. Саме від цього показника залежать умови монтажу.

Інфрачервону плівку можна укладати як на підлогу, так і на стіни. При укладанні на стіни слід обов'язково розмістити теплоізоляційний матеріал.

Плівка має невелику товщину, тому чудово підходить для облаштування теплої підлоги під будь-яке покриття: паркет, керамічна плитка, ламінат, ковролін, лінолеум. Якщо ви плануєте зробити інфрачервону теплу підлогу в будинку, зверніть увагу, що краще не укладати плівку в місцях, де стоятимуть меблі. Це знизить тепловіддачу і може призвести до пошкодження меблів.

Вибираючи інфрачервону плівку, враховуйте максимальну температуру нагрівання. Наприклад, плівка під паркет і ламінат не повинна нагріватися більш ніж до 27°С. У таких випадках слід віддати перевагу низькотемпературним плівкам. Під плитку можна підібрати високотемпературну плівку, яка розігрівається до 55°С.

Де купити інфрачервону плівку в Україні

Інтернет-магазин «ЕЛЕКТРОКОНИК™» пропонує купити інфрачервону плівку за найвигіднішими цінами в Україні. Замовити плівку для теплої підлоги можна з доставкою по всій території України: в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю та інші населені пункти Новою поштою. При необхідності ви завжди зможете зв'язатися телефоном або електронною поштою з нашим менеджером, який надасть професійну консультацію щодо вибору інфрачервоної плівки та відповість на всі запитання.

Вгору