Слава Україні! Шановні клієнти, магазин працює з 11:00 до 17:00. Відправка здійснюється за допомогою Нової Пошти. Ціни прохання уточняти в менеджера
Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 19:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

ДБЖ - джерела безперебійного живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Джерела безперебійного живлення

Джерело безперебійного живлення (англ. UPS - Uninterruptible Power Supply) або як його ще називають «Безперебійник» або ДБЖ — пристрій «посередник» між мережею живлення і електричними пристроями. Пропускаючи напругу через себе, прилад покращує його параметри: відфільтровує електромагнітні перешкоди, прибирає високовольтні імпульси. Найбільш просунуті пристрої здійснюють подвійне перетворення струму і додатково коригують його частоту. При відсутності суттєвих перебоїв споживач отримує «відкориговану» електроенергію від первинної мережі. Під час вимкнення електрики відбувається автоматичне перемикання на живлення від акумуляторів. Тривалість автономної роботи залежить від ємності батареї (Аг).

Типи ДБЖ

Безперебійник резервного принципу роботи є найдешевшим, так як його схема найпростіша. Живлення йде транзитом напряму до приладу. Імпульси можуть нейтралізуватися спеціальними фільтрами. Якщо напруга в мережі пропадає, або опускається нижче встановленого рівня, вмикаються акумулятори. Вони здатні забезпечити прилад живленням протягом певного часу (в основному - 10-30 хв.). Час автономної роботи залежить від ємності АКБ блоку живлення. Акумулятори заряджаються автоматично після відновлення живлення в електромережі, а прилади починають знову працювати напряму від первинного джерела, тобто електромережі.

Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (UPS) Основна перевага ups такого типу в тому, що вони мають вбудований стабілізатор напруги. Це дозволяє забезпечувати не лише резервне живлення при відключенні, але й стабілізувати напругу під час подачі електроенергії від розетки. Лінійно-інтерактивні ДБЖ можуть працювати як на підвищення напруги, так і на пониження, а в разі виходу напруги за межі вказаного діапазону, переключатися на автономне живлення.

Такі безперебійники можна підключати до газових котлів опалення, персональних комп’ютерів, офісного обладнання та багатьох інших електроприладів, які потребують рівномірної подачі напруги. Вони можуть забезпечувати живлення в автономному режимі кілька годин. За допомогою безперебійника ЕЛІМ ІНПП-800П вийде безпечно завершити роботу, зберегти усі Ваші дані та вимкнути усі прилади та девайси.

ДБЖ подвійного перетворення (On-line UPS) — це найдорожчі, проте й найфункціональніші моделі ДБЖ. Річ у тому, що такий пристрій являє собою повноцінну систему аварійного живлення. Подібні прилади здатні регулювати навіть значні коливання напруги (мають в собі автоматичний стабілізатор напруги), що робить їх використання актуальним для різної чутливої техніки — систем автономного опалення, газового котла, твердопаливного котла, бойлерів і трансформаторів.

По праву можна сказати, що це блоки живлення найвищої якості та надійності. Саме така провідна схема роботи забезпечує напругу у формі чистої синусоїди на виході, а перехід на акумуляторне живлення складає 0 мс. Це можливо по тій причині, що безперебійник працює постійно через батареї. Отже затримки і бути не може.

Для акумуляторів постійне навантаження йде лише на користь. Вони розраховані на постійну роботу, так само як і АКБ автомобіля. Коли живлення поступає з мережі, батареї працюють в режимі “буфера”, а при його відключенні починають працювати, як основне джерело живлення. Такий безперебійник для котла опалення забезпечує стабілізацію напруги безступеневого характеру, нівелюючи всі перепади до еталонного показника у 220В.

Ми рекомендуємо ДБЖ подвійного перетворення від провідного українського виробника ЕЛІМ-УкраїнаЕЛІМ ІНПО-1000 або ЕЛІМ ІНПО-3000 в залежності від потужності обладнення яке буде використовуватись.

Де використовуються джерела безперебійного живлення

Для захисту ІТ-обладнання від перебоїв в електромережі і неякісного електроживлення широко застосовуються джерела безперебійного живлення (UPS) - ДБЖ. Це додаткове обладнання, призначене для електроживлення ІТ-систем та інших пристроїв при короткочасному (до декількох десятків хвилин) відключення основного електроживлення, а також для захисту від перешкод в електромережі та підтримки електроживлення в допустимих межах. Тобто «безперебійники» також можуть використовуватися для поліпшення якості електроживлення.

Джерела безперебійного живлення вбережуть комп'ютерну техніку від збоїв в електромережі. Якісний безперебійник надійно захистить електронні пристрої від перевантажень, дозволить зберегти всі дані і коректно завершити роботу системи при проблемаз з електромережою. Краще не економити на ціні пристрою, і купити як мінімум лінійно-інтерактивні ДБЖ (Line-interactive), а для захисту критичних систем використовувати ДБЖ з подвійним перетворенням.

Вгору