Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Колодки | вилки | гнізда

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вилки для розетки, колодки подовжувача та надійні гнізда під розетку: характеристики, особливості, види

вилка для розеткиНавіть у побуті, попри скрупульозне розташування розеток та їхню велику кількість, рідко коли вдається обійтися без застосування переносок. Якщо ж говорити про будівельні об'єкти або заміські ділянки, то тут такі пристрої потрібно використовувати буквально постійно, щоб протягнути світло або під'єднати різні прилади. Але щоб облаштувати їх правильно, вам знадобиться якісна колодка або гніздо, а також функціональна вилка для розетки.

Колодка подовжувача: особливості та коли міняти?

Колодки для подовжувача є блоком, що складається з декількох розеток, які з'єднані разом в одному пластиковому корпусі. Основним призначенням такого пристрою є підключення електричного обладнання, яке постійно переноситься з місця на місце або знаходиться далеко від звичайної розетки.

Сучасна колодка подовжувача виготовляється з високоміцного пластику або термопластичного каучуку, такі матеріали відмінно переносять високу температуру, відрізняються підвищеною стійкістю до пошкоджень, а також швидко згасають у разі замикання або банального перегріву. Заміна такого пристрою може знадобитися за умови:

 • пошкодження внаслідок короткого замикання або механічного впливу (падіння, стискування тощо);
 • необхідності увімкнути більше приладів (у такому разі необхідна установка колодки з великою кількістю гнізд);
 • слабкі характеристики попереднього пристрою.

При справному та якісному дроті змінюватись може тільки сама колодка. Також якщо у вас є провід необхідної довжини, варто купити вилку для розетки та колодку та спорудити подовжувач самотужки.

Як вибрати колодку для подовжувача?

Щоб купити відповідну колодку, потрібно враховувати:

 • кількість гнізд - з урахуванням кількості приладів, що підключаються;
 • силу струму (вона повинна перевищувати суму сили струму від усіх приладів, що одночасно підключаються);
 • напруга - як правило коливається в межах 200-250 В;
 • матеріал - найпопулярніший - пластик, але останнім часом на ринку з'являються надійніші вироби з каучуку, і їхня вартість цілком прийнятна;
 • ступінь захисту – для звичайної кімнати достатньо IP20, для ванної та для вулиці – IP44.

Якщо вам потрібно підключати лише один прилад, доцільніше буде купити гніздо під розетку.

Як вибрати вилки розетки?

Функціональність будь-якого електроприладу або переноски забезпечує, у тому числі справна вилка. Такий виріб повинен повністю відповідати типу проводки, що використовується, а також характеристикам устаткування, що підключається. І щоб не помилитися у виборі вилки розетки, потрібно враховувати:колодки для подовжувача

 • матеріал - виріб має бути міцним та витримувати удари, падіння, а також вплив вогню;
 • граничні показники сили струму визначає максимально можливе навантаження від усіх приладів, що підключаються до мережі (16 А);
 • напругу мережі – при підключенні до однофазної мережі вилка повинна бути розрахована на 220 В, а до трифазної – на 380 В;
 • конструкцію - найнадійніші вироби герметичні, литі, а простіші мають збірну конструкцію;
 • форму - вона повинна підходити під гніздо розетки та може бути круглою, квадратною або плоскою.

Сучасні виробники пропонують вилки із заземленням, які, за умови правильного під’єднання, надійно захищають від витоку струму та короткого замикання. Але для їхнього монтажу важливо потурбуватися про наявність третього (заземлювального) дроту.

Де купити колодки, вилки та гнізда?

Шукаєте якісні колодки подовжувача чи хочете замовити гніздо під розетку недорого? Широкий асортимент таких товарів та інших деталей електротехнічного призначення за приємною ціною представлений в інтернет-магазині Електроконик. Компанія співпрацює з багатьма відомими виробниками, у тому числі брендами NEOMAX, AY-KA, Horoz Electric, якість продукції яких не викликає сумнівів.

Здійснюється доставка по всій Україні. Можливе відправлення електротоварів у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші населені пункти.

Вгору