Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Продукція Гал-Кат (GAL-KAT) ➤ Кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кабель Gal-Kat

кабель гал катВибираючи потрібну кабельну продукцію потрібно уважно дивитися на характеристики та порівнювати між собою конкурентів. Альтернатива довгим пошукам – надійний кабель "Гал Кат" від українського виробника. Харківська компанія активно працює над покращенням представлених моделей та розширенням асортиментного ряду. Розповідаємо все про те, як вибрати відповідний провід і на що слід звернути увагу насамперед.

Основні переваги кабелів "Гал Кат"

Серед основних переваг бренду можна назвати:

  • широкий асортимент. З великого каталогу нашого інтернет-магазину ви зможете підібрати відповідний саме під ваші завдання кабель "Гал Кат" досить швидко. Впоратися з цим допоможуть і наші фахівці, готові будь-якої миті вас проконсультувати;
  • позитивні відгуки. Компанія має відмінну репутацію серед електриків, які цінують свій час і віддають перевагу продукції найвищої якості;
  • доступні ціни. На кабель Гал Кат ціна повністю виправдана можливістю не перейматися працездатністю всієї електромережі та електроприладів.

Завдяки позитивній репутації серед клієнтів продукція "Гал Кат" продовжує набирати популярності по всій Україні. Внаслідок цього ви точно зможете придбати відповідну модель і залишитися задоволеним.

Асортимент продукції "Гал Кат"

Головне у роботі електрика це знайти кабель Гал Кат під свої вимоги та завдання. Професійне європейське обладнання компанії дозволяє бренду працювати з більшістю ходових позицій. Завдяки цьому ви точно зможете знайти ідеальний варіант під свої цілі:кабель Gal-Kat

  • кабель ШВВП. Серед головних переваг еластичність та стійкість. Такі дроти не піддаються згубному впливу ультрафіолетового випромінювання;
  • кабель силовий ВВГ. Ключовий напрямок використання це розподіл енергії на різних стаціонарних установках. Витримує 0,66 чи 1 кВт;
  • кабель ПВС. Ідеально підходить для з'єднання між приладами та електромережами;
  • кабелі ПВ. Класичний варіант для більшості робіт, є досить еластичним.

Саме тому найкраще відразу визначитися з тим, який "Гал Кат" кабель купити ви хочете. Ви точно зможете знайти серед надійної та якісної продукції виробника відповідні моделі, але слід враховувати типове застосування та навантаження, які дроти зможуть витримати. Змоделюйте наперед ситуації використання і вам буде простіше придбати потрібний кабель.

Як самостійно визначити який кабель "Гал Кат" потрібен

Самостійно купити кабель Gal-Kat найпростіше за допомогою наших фахівців, які готові відповісти на ваші запитання та провести повноцінну консультацію. Завдяки цьому ви точно зможете розібратися у всьому асортименті бренду та знайти для себе той варіант, який задовольнятиме всі ваші вимоги та побажання. Спробуйте подивитись представлені товари Gal-Kat та порівняти їхні характеристики з тими завданнями, які ви ставите перед продукцією при покупці.

Як замовити товар

Найпростіше скористатися каталогом нашого інтернет-магазину, щоб знайти для себе відповідні моделі дротів від відомого бренду. Рекомендуємо вже зараз зателефонувати за номером телефону, щоб наші фахівці змогли допомогти вам продукцію Gal-Kat купити під ваші вимоги та виділений бюджет. Оформимо швидку доставку по всій Україні: від Києва, Львова та Одеси до Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького.

Не економте на безпеці електроприладів і вибирайте тільки якісну кабельну продукцію від надійного українського виробника!

«Гал-Кат» — промислове підприємство засноване у 2005 році. Основним напрямком діяльності є виготовлення заготівки мідної для волочіння (катанки), дроту мідного електротехнічного, дроту мідного зварювального, струмопровідної мідної жили, емальпроводів, проводу контактного з міді та її сплавів, проводу для щіток електричних машин, дроту алюмінієвого електротехнічного та жили алюмінієвої електротехнічної, які поставляються на кабельні заводи і підприємства України та Європи і використовуються для виготовлення кабельно-провідникової продукції.

Продукція підприємства «Гал-Кат» створюється на сучасному обладнанні європейського виробництва (Continuus-Properzi S.p.A.). Так, заготівка мідна для волочіння (катанка) ø 8,0 мм і ø 12,7 мм, виготовляється методом гарячої прокатки, а катанка безкиснева ø 8,0 мм, ø 12,5 мм і ø 20,0 мм — методом кристалізації на обладнанні Rautomead (Шотландія). Струмопровідні жили, дроти та проводи виготовляються на обладнанні фірм NIEHOFF (Німеччина), SKET (Німеччина), DIGEP (Угорщина). Мідні обмотувальні проводи виробляються на сучасному обладнанні австрійської фірми «MAG» із сировини вищої якості — мідної катанки класу «А» і електроізоляційних емаль лаків фірми «IVA Essex» (Франція).

На підприємстві запроваджено систему управління якістю згідно з ISO 9001:2015. Департамент якості, відділ технічного контролю та атестована центральна заводська лабораторія дозволяють забезпечувати контроль якості продукції на всіх етапах виробництва.

Розгорнути
Вгору