Графік роботи:

Вівторок - Неділя: 9:00 - 18:00

Понеділок: Вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Продукція Гал-Кат (GAL-KAT) ➤ Кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

«Гал-Кат» — промислове підприємство засноване у 2005 році. Основним напрямком діяльності є виготовлення заготівки мідної для волочіння (катанки), дроту мідного електротехнічного, дроту мідного зварювального, струмопровідної мідної жили, емальпроводів, проводу контактного з міді та її сплавів, проводу для щіток електричних машин, дроту алюмінієвого електротехнічного та жили алюмінієвої електротехнічної, які поставляються на кабельні заводи і підприємства України та Європи і використовуються для виготовлення кабельно-провідникової продукції.

Продукція підприємства «Гал-Кат» створюється на сучасному обладнанні європейського виробництва (Continuus-Properzi S.p.A.). Так, заготівка мідна для волочіння (катанка) ø 8,0 мм і ø 12,7 мм, виготовляється методом гарячої прокатки, а катанка безкиснева ø 8,0 мм, ø 12,5 мм і ø 20,0 мм — методом кристалізації на обладнанні Rautomead (Шотландія). Струмопровідні жили, дроти та проводи виготовляються на обладнанні фірм NIEHOFF (Німеччина), SKET (Німеччина), DIGEP (Угорщина). Мідні обмотувальні проводи виробляються на сучасному обладнанні австрійської фірми «MAG» із сировини вищої якості — мідної катанки класу «А» і електроізоляційних емаль лаків фірми «IVA Essex» (Франція).

На підприємстві запроваджено систему управління якістю згідно з ISO 9001:2015. Департамент якості, відділ технічного контролю та атестована центральна заводська лабораторія дозволяють забезпечувати контроль якості продукції на всіх етапах виробництва.

Розгорнути
Вгору